Výhradní zastoupení

Jak se postupně firma vyvíjela a přizpůsobovali jsme se požadavkům Vás - zákazníků v hledání nového - zajímavého sortimentu, začali jsme usilovat o první z našich výhradních zastoupení.

Paper-Design  (sortiment ubrousků,kapesníčků,ubrusů,svíček a krbových zápalek v nádherných designech)

Tím, jak jsme cestovali často po Evropě a veletrzích, pokukovali jsme po sortimentu německé firmy Paper-Design.  Moc se nám líbila kvalita jejich produktů, to že je výroba v Evropě - tedy Německu z důvodu pružnosti vykrytí objednávek a šíři nabízeného sortimentu designů, což je u papírových ubrosků a příslušenství velmi důležité. V sortimentu jsou i dárkové svíčky, papírové ubrusy, středové pásy, dárkové toaletní papíry, kapesníčky, krbové zápalky, atd. Tuto firmu zastupujeme na českém trhu od roku 2008.

NUOVA R2S Itálie  (sortiment užitkového porcelánu a bytových doplňků v nádherných designech)

Posledním naším prozatimním úspěchem je získání výhradního zastoupení italské firmy NUOVA R2S, jež jsme měli v sortimentu již od dubna 2008, ale výhradní zastoupení jsme získali od ledna roku 2009. Toto je myslím velmi příjemná novina i pro naše odběratele.

Více podrobných informací o jednotlivých firmách, nabízeném sortimentu se dozvíte u jednotlivých firem na našem webu - viz. níže.

BARTEK-CANDLES  ( největší výrobce klasických a dekorovaných svíček v perfektním designu )

Celý sortiment produkce Bartek-Candles najdete v kategorii "SVÍČKY BARTEK"

© Copyright Ricoart 2011 | Admin | Code by hofmanovi.net

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop