O nás

DARY***DÁRKY***DÁREČKY

TĚŠÍ NÁS, DĚLAT VÁS ŠŤASTNÝMI

 

onas1

Naše společnost je velkoobchodem působícím na trhu s DÁRKY.

Od roku 1997, kdy jsme vznikli, urazila firma dlouhou cestu vývoje. Společnost založil Ivo RYKR a původně jsme působili pod názvem KERAMIKA Rico. Začátky nebyly jednoduché, postupně jsme začali budovat síť odběratelů, hledali zajímavé zboží hlavně po český keramických dílnách, kterým se v té době velmi dalřilo, po české keramice byla velká poptávka. Nejdříve jsme rozváželi malým autem, pak pořídili první dodávku a prvního zaměstnance a tak jsme se  postupně rozrůstali. Prodej probíhal napřímo z dodávek, zákazníci vybírali v dešti, mrazu, ale byla taková doba.

 

onas2

onas3V roce 2004 jsme se přetransformovali na Rico Art s. r. o., podařilo se nám postavit vlastní distribuční centrum v Žamberku a začali obchodovat malinko jinak. Obchodní zástupci vyměnili velkou dodávku za menší vozítko, dostali notebook a vzorečky. Tímto způsobem obchodujeme dodnes - viz. obchodní podmínky.

 

 

onas4

Maximální prioritou vždy bylo a je hledat co nejzajímavější sortiment zboží  a snažíme se nabízet maximální servis. V sortimentu naleznete:  dárky, dekorace, svíčky, přízdoby, sklo, keramiku, recesní dárky,  papírenský sortiment - ubrousky, kapesníčky ale i dárkovou a luxusní plyš.

 

 

 

 

onas5

Podařilo se nám získat výhradní zastoupení těchto značek:

Russ companies UK Ltd.  (Anglie) - zastoupení pro CZ a SK - plyšové kolekce medvídků nejen sběratelských, hračkářské plyšové kolekce a atestované kolekce pro miminka.

Paper-Design (Německo) - zastoupení pro CZ - kolekce papírenské - papírové ubrousky, kapesníčky, podložky, středové pásy, svíčky, dárkové toaletní papíry.

NUOVA R2S (Itálie) - zastoupení pro CZ - dárkové kolekce pro každodenní používání - kombinace porcelánu, dřeva, skla, korku v designech moderních a romantických. Kolekce k sýrům, čajům, kávě, bylinkám, olivám, ...

onas6

O zákazníky se starají 3 obchodní zástupci, kteří působí po Čechách i Moravě, zákazníci mají možnost ale objednávat i v katalogu na webu. Naobjednané zboží pak rozvážíme vlastními rozvozovými dodávkami nebo využíváme PPL, TOPTRANS

Jsme provozovatelem E-shopu: www.darek-online.cz

Také máme síť vlastních dárkových obchůdků.

Věříme, že tu naleznete ještě více, než hledáte a budete s naší nabídkou spokojeni.

© Copyright Ricoart 2011 | Admin | Code by hofmanovi.net

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop